Звіти

20-21 червня 2013 року  на базі ЧОІППО імені К.Д.Ушинського відбувся семінар для опікунів шкільних клубів підприємництва Чернігівської області.

Тренери Проекту - Грищенко І.В., заступник директора ОЦППіСР, та Пронікова І.В., старший викладач відділу природничо-математичних дисциплін ЧОІППО.
На пізнавальному та змістовному семінарі, було окреслено майбутній план дій, цілі, задачі, форми роботи майбутніх ШКП. Окрім цього ми ознайомились з сучсними та цікавими вправами щодо формування підприємницької компетентності.


27-30 червня 2013 року на базі Полтавського ОІППО ім. М.В. Остроградського  для  Полтавської, Сумської та Чернігівської областей відбувся міжрегіональний семінар з розвитку навичок організації та керівництва учнівськими клубами підприємництва.
У семінарі взяли участь організатори від польської та української сторін - координатор Проекту з польської сторони, учитель консультант відділу розвитку суспільних і громадянських компетентностей Осередку розвитку освіти Ева Бобінська та організатор Проекту в Україні, ректор Львівського обласного інституту післядипломної освіти Роман Шиян.

Досвічені та харизматичні польські трененери - Моніка Вервіцка та Здіслава Баранкевич професійно провели заняття професійного консультування, групових процесів та комунікації.

Учасники семінару отримали незабутні враження від спілкування з польськими та українськими колегами та від теплого прийому на гостинній полтавській землі.11 вересня 2013 року на базі ЧОІППО імені К.Д.Ушинського відбулося засідання робочої групи практичних психологів – опікунів ШКП, присвячене співпраці в рамках Проекту та діяльності ШКП. Координатор Проекту в  Грищенко Ірина Володимирівна надала інформацію щодо змістовного наповнення блогів ШКП та активізації діяльності у навчальному закладі команди спеціалістів, які забезпечували б психологічну та інформаційну підтримку юних учасників клубів. 

Вступний психологічний тренінг з підприємництва

Бесіда з елементами тренінгу 
"Сімейний бюджет"


Психологічний тренінг "Цілепокладання та цілеутворення" 

7 коментарів: